jbminerals kaledos

Kalėdų karštinė su JBminerals. Dovanos!

Ššššš… Ar girdite? Kažkur tolumoj jau skamba stebuklingi varpeliai… Puriu sniegu slysta išpuoštos rogės… Kalėdos jau tyliai beldžiasi į duris. Metas ruoštis nuostabiausioms šventėms, stebinti artimuosius ir draugus, bei nepamiršti ir savęs!

Stebuklingos Kalėdos su JBminerals

Artėjančių švenčių proga skubame dalintis stebuklais! Šiais metais JBminerals savo paslaptingame dovanų maiše turi daugybę nuostabių dovanėlių.

Tik gruodžio 9 – 22 d., užsisakius du JBminerals gaminius, trečiąjį gaminį įdėsime dovanų!

Tad skubėkite į mūsų Kalėdomis dvelkiančią internetinę parduotuvėlę ir išsirinkite dovanas mylimiesiems ir draugams, o taip pat ir sau!

jbminerals kaledu karstine

JBminerals šventinės rekomendacijos

Ieškantiems subtilių dovanų geriausioms draugėms, sesėms, mamai ar tetai, o gal žmonai, išbandykite nostabų Fiksuojančios Perlų Pudros Pearl ir Maskuotojo Green duo.

Mūsų naujausias gaminys, fiksuojanti pudra Pearl, sukurta visų tipų odai, suteiks jūsų makiažiui natūralaus spindesio ne tik per šventes, bet ir ištisus metus.

Itin atsakingai sukurtas, natūralių mineralų prisotintas Maskuotojas Green pasplėps odos paraudimus, bei sulygins odos paviršių.

O kuri iš mūsų nenorėtų po eglute rasti lengvo kaip sniegas makiažo pagrindo ir aukščiausios kokybės kosmetinio Kabuki Šepetėlio rinkinuko? Mes tikrai norėtume! Tad būtinai išbandykite šiuo metu ypatingai specialistų rekomenduojamą Mineralinę Pudrą Nude.

Ieškote ypatingo šventinio žavesio? Rinkitės akių Šešėlį Midnight, o Naujųjų Metų Naktį sublizgėkite su nuostabiaisiais Šešėliais 24 Karat.

jbminerals kaledu dovanos

Vis dar neapsisprendžiate kokią dovaną išrinkti? Parašykite mums, patarsime: info@jbminerals.com

Kodėl rinktis JBminerals?

Mūsų gaminiai ne tik atitinka griežčiausius Europos standartus, bet yra gaminami su meile ir didžiule atsakomybe.

Mūsų kosmetika gaminama tik iš natūraliai gamtoje susiformavusių mineralų. Čia rasite odą regeneruojančio gintaro, žėručio bei ryžių krakmolo, grožį puoselėjančio baltojo molio, cinko oksido ar titano dioksido.

Garantuojame, kad mūsų gaminiuose nerasite odą dirginančių chemikalų bei konservantų. Mes taip pat griežtai pasisakome prieš gyvūnų išnaudojimą kosmetikos industrijoje, tad įsigiję mūsų kosmetiką, miegosite ramūs, kad nei viena gyvybė nebuvo paaukota mūsų produktų gamybos procese.

vizazo paslaugos

Linkime jums gražaus ir ramaus artėjančių švenčių laukimo!


Dovanoms ieškote Kalėdinio siurprizo? Kodėl po eglute nepalikus dovanų kupono? Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite €10-30 bei Vizažo Paslaugų kuponus. Smagi ir praktiška dovana bet kam!


Nuotraukos: Lempa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *