Kaip užsakyti?

Tai visai nesudėtinga!

  • Naršykite pagrindinio meniu kategorijose ir skaitykite produktų aprašymus.
  • Norėdami įdėti patikusias prekes į krepšelį, spauskite prie jos aprašymo esantį mygtuką “Į krepšelį”.
  • Užeikite į krepšelį ir paspauskite “Pradėti pirkimą” ar redaguoti produktų skaičių arba pašalinti kosmetikos priemonę iš pirkinių sąrašo. Paspauskite PIRKTI. Sistema iš karto nukeliausi į registracijos/prisijungimo puslapį.

Kaip sumokėti už prekes

1. Pasirinkus mokėjimą bankiniu pavedimu – bus suformuota sąskaita, kurioje bus nurodyta įsigytos prekės, mokėtina suma bei duomenys apmokėjimui: gavėjas, banko sąskaita. Liks apmokėti nurodytą sąskaitą Jums tinkamu būdu:

2. Mokėjimas per PAYPAL skirtas, turintiems sąskaitą PAYPAL. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, kai patvirtinate užsakymą, Jus nukreips į PAYPAL mokėjimo sistemą, kur turėsite atlikti apmokėjimą, pagal ten esančius nurodymus.

2. Mokėjimas per OPAY – tai gana greitas ir patogus būdas apmokėti už pirkinius. Mokėjimų saugumą garantuoja mokėjimų sistema OPAY. Pasirinkus norimus mokėjimo būdus: banko kortele, internetinė bankininkystė, grynieji kasose ( perlo,  pašto ir maximoje kasose) arba banko pavedimu.

Jums bus išsiųsti pranešimai apie gautą užsakymą bei jo eigą.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Siuntas išsiunčiame po apmokėjimo gavimo (norime atkreipti tavo dėmesį, kad visi mūsų produktai yra gaminami rankomis). Siunta siunčiame viena kartą iį savaitę – PIRMADIENĮ.

Yra galimi du priekių pristatymo būdai: pirmenybiniu registruotu paštu arba per omnivina (adresu Lietuvoje ir užsienyje) arba kurjeriu (tik adresu Lietuvoje).

Yra galimi du priekių pristatymo būdai: „Omniva” paštomatus arba paštą.  Siuntos keliauja apie 2-4 darbo dienas. Kaina (Lietuvoje).- 2,90 €.. Kurjeriu (tik adresu Lietuvoje).: 4,00 €

Užsakymai, kurių suma yra daugiau kaip 35,00 eurai  nemokamai.

Pristatymas į užsienio šalis Į Europos Sąjungos šalis siunčiame registruotu paštu – (€ 6,90) Paprastai siuntimas užtrunka apie 7-10 darbo dienas nuo apmokėjimo. Nepamirškite nurodyti tikslų ir teisingą adresą.

Užsakymus, kurių suma yra daugiau kaip 60,00 eurai pristatome nemokamai.

Ką daryti del prekės grąžinamo?

Norint grąžinti JBminerals prekę susisiekite su mumis el.paštu info@jbminerals.com nurodykite mums užsakymo numerį, kokią prekę norite grąžinti ir grąžinimo priežąstį. Prekė negrąžinama jei buvo nupliešta apsaugos plievelė.

NEIŠSIRENKI? TURIM MĖGINUKŲ!

Jei negalite išsirinkti tinkamo produkto, užsisakykite el. paštu produkcijos mėginių. Mėginukai yra skirti pasitikrinti, ar jums tinka pasirinktas produktas, jais negalima prekiauti, dalinti tretiesiems asmenims. Vieno produkto galima užsisakyti tik vieną mėginuką: tik pudras, kurioms taikomas nedidelis mokestis (2,00 eur).

Įspėjame gerbiamus klientus! Liepos ir rugpjūčio mėnesiais gaminių pardavimas rezervuojamas tik verslo klientams. Privatūs klientai galės užsisakyti, bet gaminių pristatymas vyks ne greičiau kaip nuo rugsėjo 10 d. Atsiprašome. Visiem gražių atostogų! Atšaukti