Apie mus

 

Mes visos esame pačios gražiausios, unikaliausios, išskirtinės. Natūraliai, iš prigimties, kokias gamta sukūrė. Tačiau turbūt beveik visoms yra tekę susidurti su didesnėmis ar mažesnėmis odą varginančiomis problemomis. Ilgus metus ir aš kovojau su savosiomis.

Tokia kova paskatino mane atkreipti dėmesį į tai ko aš noriu ir kodėl mano oda priešinasi. Galiausiai supratau, kad tik natūralumo dėka galiu pabrėžti savo individualumą bei puoselėti savo odą. O tai padaryti gali tik aukščiausios kokybės, natūralūs produktai! Ir kas gi gali būti prabangiau ar natūraliau nei mūsų gamtos dovanos!

Mano maži, bet svarbūs atradimai paskatino sukurti rankų darbo, unikalią produktų liniją, teikiančią mūsų odai tik džiaugsmo – natūrali, prisotinta mineralų, praturtinta gintaro ar perlų elementais, leidžia odai lengvai kvėpuoti, neužkemša porų!

Mes esame gamtos deivės, tad puoškimės jos dovanomis. Savo atradimais ir be proto mylimais kūriniais noriu dalintis ir su jumis, mielos moterys. Švytėkime ir būkime laimingos!

 

Įspėjame gerbiamus klientus! Liepos ir rugpjūčio mėnesiais gaminių pardavimas rezervuojamas tik verslo klientams. Privatūs klientai galės užsisakyti, bet gaminių pristatymas vyks ne greičiau kaip nuo rugsėjo 10 d. Atsiprašome. Visiem gražių atostogų! Atšaukti