0

Your Cart

Prekinis ženklas

JBminerals Cosmetics – natūrali lietuviška mineralinė kosmetika, pagaminta su meile gamtai ir žmogui.

Kaip tik todėl netestuojama su gyvūnais, o daugiau nei 95 procentai sudedamųjų kosmetikos medžiagų sudaro iš žemės gelmių išgaunamų, natūraliai gamtoje susiformavusių mineralų: odą regeneruojančio gintaro, perlų pudros, žėručio, baltojo molio, cinko oksido, titano dioksido.

Mes renkamės tik natūralius, saugius gamtinius mineralus bei sertifikatais patvirtintus ekologiškus papildomus ingredientus ir patikimus, griežčiausius kokybės reikalavimus atitinkančius tiekėjus.

Visus produktus gaminame rankomis, todėl kiekviena natūrali mineralinė pudra alsuoja mūsų meile ir pozityvumu.

Puikiai suprantame, kad natūrali mineralinė kosmetika – tai ne mados klyksmas, o kiekvienos moters meilės sau išraiška, todėl atrenkame tik tuos biologiškai aktyvius ir mineralinius ingredientus, kurie ramina, saugo, tausoja bei regeneruoja odą.

JBminerals Cosmetics gaminiai nealergizuoja, neužkemša porų, atstato natūralų odos balansą ir leidžia jai kvėpuoti.

Išmėgink patentuotą JBminerals Cosmetics mineralinę kosmetiką ir mėgaukis aksomine, lygia oda.

JBminerals Cosmetics filosofija

Mes tikime, kad natūralus grožis priklauso nuo mūsų pasirinkimo ir tinkamo gamtos dovanų panaudojimo. Dėl to, bendradarbiaudamos su žeme ir jos mineralais, nusprendėme gaminti natūralią kosmetiką. Taip su meile ir entuziazmu gimė viena iš pirmųjų mineralinės kosmetikos laboratorijų Lietuvoje, kurios užduotis – atsakingai kurti saugią bei kokybišką kosmetiką.

Turbūt pritarsite, kad makiažas – neatsiejama moteriškų ritualų dalis? O tai, kas naudojama beveik kasdien, privalo tausoti mūsų kūną bei sveikatą, tiesa? Dėl šios priežasties, mūsų moterų kolektyvas, griežtai apsisprendė didžiausią dėmesį skirti produktų ir jų pakuočių saugumui, patikimumui, profesionaliam gamybos procesui ir ingredientų formulių standartizavimui.

Mūsų misija – kurti saugią, natūralią ir kokybišką mineralinę kosmetiką, tinkančią net jautriausiai odai.

Kodėl verta rinktis mūsų gaminius?

Jeigu vertinate kokybę, mūsų šalies turtą – gintarą ir rūpinatės sveiku grožiu, tuomet JBminerals Cosmetics gaminiai kaip tik jums.

Mūsų natūrali mineralinė kosmetika ir kitos grožio priemonės išsiskiria:

  • Veiksmingumu ir autentiškų formulių paprastumu;
  • Jautrios ir problemiškos odos puoselėjimu;
  • Saugumu, nes jose nėra sintetinių kvapų, dažiklių, silikono ir naftos detalių;
  • Atsakinga ir kokybiška gamyba: nebandome su gyvūnais (Cruelty free), nenaudojame aplinką teršiančių ingredientų ir pakuočių. Mūsų produktai tinka veganams.

Patikėk savo grožį JBminerals Cosmetics ir mėgaukis sveika, viliojančia oda. 

JBminerals Cosmetics įkūrėja Jūratė Brasiūnaitė:

„Turint jautrią odą, vienoje Italijos vaistinėje man pasiūlė naudoti mineralinį makiažą. Išbandžiusi supratau, kad tai mano kosmetika. Vasarą pirktas makiažo pagrindas žiemą tapo per tamsus, tuomet ir kilo idėja gaminti tinkamus gaminius. Pradėjau tobulinti žinias apie mineralinę kosmetiką ir jos naudojimą. Tvirtai tikiu, kad kosmetika turi puoselėti mūsų odą, o ne kenkti.“